א.ח שמאים - אפי חיזגילוב

הרכב ניזוק? זקוקים לשמאות?

אנחנו נדאג לראש השקט שלכם

עושים הכל כדי שתחזרו לשגרה

אם הרכב שלכם ניזוק בתאונה, אנחנו כאן בשבילכם, לשמור על האינטרס שלכם, על מנת שתקבלו את הטיפול ולא פחות חשוב: את הפיצוי הטוב ביותר עבור רכבכם. הליך העבודה איתנו הינו קשוב ואדיב, וכולל מעקב אישי שלנו על עבודת המוסך וחברת הביטוח על-מנת שיעשו כל שנדרש להשיב את מצב הרכב לקדמותו. אנו בא.ח שמאים – אפי חיזגילוב מזמינים אתכם ליצור קשר כאן באתר, נשמח להעניק ייעוץ ראשוני מהיר ולענות על כל שאלה!

הערכות נזקים

לאחר תאונה לכל סוגי הרכבים: רכבים פרטיים, אופנועים, אוטובוסים משאיות וכלי צמ"ה

חוות דעת לביהמ״ש

באם אתם תובעים או נתבעים - אנו נספק לכם חוות דעת נגדיות לדיון כדי שתהיו מוכנים לחלוטין.

בדיקה ותמחור

לשווי הרכב וירידת הערך. הבדיקה ותמחור יבוצעו באופן שיישמור על האינטרס שלך...

סקרי טרום ביטוח

אנו מבצעים סקרי טרום ביטוח לרכבים פרטיים וכן לרכבי יוקרה

מדוע לבחור בנו?

האינטרס שלכם בראש

חברת הביטוח אמנם יכולה לנסות לדאוג לשמאי רכב מטעמה, אך רק שמאי חיצוני שדואג לאינטרס שלכם יוודא שלא יחסכו עליכם: בגובה ירידת הערך, בחלקי חילוף לא איכותיים, ועוד...

ייעוץ מקצועי בכל שלב

למרות שבאופן רשמי, תפקיד השמאי הוא לתת הערכת נזק, אנו נשמח להעניק לכם גם ייעוץ והכוונה אישיים עבורכם, על מנת שתעברו את הליך הטיפול באופן חלק ולשביעות רצונכם המלאה.

תשלום ע״ח חברת הביטוח

התשלום יהיה בסופו של דבר ע״ח חברת הביטוח (בדיוק כמו לשמאי מטעם חברת הביטוח), אך אנו דואגים לכם לתשלום בשיק דחוי לתאריך רחוק כדי להקל עליכם גם כאן.

ליווי אישי עד לגמר התיקון

השמאי האישי שלכם מלווה אתכם בכל שלב התיקון עד לסיום הטיפול במוסך והחזרת הרכב אליכם תקין. ואתם - תרגישו חופשי לפנות בכל שאלה ובכל שלב.

שירות אישי מהיר

אנו מבינים שבכל מה שקשור לחזרת הרכב שלכם לקדמותו, זמן הינו גורם חשוב מאוד. לכן אנו נקפיד לבצע את השירות בזמן קצר ככל הניתן.

שקיפות וגישת הלקוח בראש

היינו יכולים לספר על כך שאנו עושים את זה מעל ל-10 שנה, על תעודות והכשרות, אבל הסיבות החשובות באמת הן גישת ׳הלקוח בראש׳ ושקיפות מלאה בכל ההליך.

השאירו שם וטלפון

לקוחות שלנו מספרים

מאוד אהבתי את השירות שקיבלתי אחרי התאונה. אפי התעניין ונתן תחושה של רוגע שזה היה לנו מאוד חשוב ברגעים כאלה. הבדיקה הייתה מאוד רצינית וגם העצות שהוא נתן.
מאיה אליהו
אבן יהודה
תודה על שירות מעל המצופה גם מקצועיות גם סיוע בהעברת המסמכים לחברת הביטוח מה שלא מתפקידכם אבל עשיתם את עבודתכם נאמנה מעל המצופה מומלץ בחום
שני ארז
נתניה
קיבלנו שירות של הערכת נזק אחרי תאונה עם לקסוס. הוא בדק את הרכב לעומק והראה המון התעניינות בנו כאנשים שזה היה מאוד יפה. הייתה לו הרבה סבלנות לכל שאלה.
דקל גולדנברג
נתניה
קיבלתי הערכת נזק לרכב אחרי התאונה. השירות היה מצוין. אפי נתן הרגשה שאפשר להיעזר בו גם בהמשך הדרך. תודה רבה על הכל.
מירית אלגלי
תל אביב

נדבר בקרוב?

אפשר להשאיר הודעה באתר.
נחזור ממש מהר.

בקרו אותנו

אנחנו זמינים עבורכם גם במשרדנו שברחוב שכטרמן 16, נתניה

דילוג לתוכן